עבירות תקיפה

סוגי המעשים הנמצאים בקטגוריה של תקיפה משתנים, אך כל התקיפות דורשות מעשה גלוי וישיר שגורם לאדם סביר לחשוש לשלומו. אלה שאינם כרוכים בהגנה עצמית (כלומר שימוש באמצעי כוח מתאים כדי להניא מישהו מביצוע פשע) או מניעת תקיפה משמשים למניעת פשע בו אין שימוש באלימות אישית.

המילה המדוברת אינה מספיקה

כדי שמעשה יהווה מתקפה; על המבצע לבסס אותו במעשה או בפעולה המציבה את האדם הרציונלי בפחד מבוסס מפני פגיעה מיידית. המשמעות היא שלא צריך לתקוף פיזית אדם; די להראות שהרוצח התכוון להפוך את המעשה לפיגוע.

תקיפה פשוטה

היא פעולה מכוונת הגורמת לאדם אחר לפחד מבוסס מפני סוללה מתקרבת. בקיצור, תקיפה היא ניסיון או איום לפגוע באדם אחר וסוללה היא פעולה של גרימת נזק או פגיעה במגע עם אדם אחר. אין צורך במגע בגין עבירת נזקי גוף והרשעה בגין תקיפה מחייבת עבירה פלילית.

פשע התקיפה (השלישי בדלאוור) כולל מכות, מכות או פגיעות גוף או כאב משמעותי לאדם השני. למשל, פגיעה גופנית (1.). עם סכין שגורמת לנזקי גוף חמורים, או להכות מישהו שגרם לנזקי גוף חמורים בעת ביצוע עבירה.

עבירת התקיפה נקבעה לפי סעיף 113 לחוק הפלילי. סעיף 2 לחוק עבירות לא קטלניות כלפי האדם מ -1997 יצר את העבירה, וסעיף 3 לחוק יצר עבירה של פגיעה גופנית המובילה למוות. ההגדרה של תקיפה מדרגה שלישית נמצאת בקוד הפלילי של דלאוור 11-DELC.

פגיעה בגוף עקב נזק גופני ממשי הינה עבירה פלילית הנוצרת לפי סעיף 47 לחוק זכויות האדם משנת 1861. עבירה זו נוצרת על ידי סעיף 51 (1) לחוק על תקיפה על אדם האמור ב סעיף 43 לפעולה הפלילית המזוינת (משטרה) משנת 2005.

תוכנית UCR של ה- FBI מגדירה תקיפה בנסיבות מחמירות כתקיפה לא חוקית של אדם במטרה לגרום לאדם חבלה חמורה. תקיפה עם נשק אישי על חלק מגוף התוקף שגורמת לנזקי גוף חמורים מסווגת כנזק גוף חמור.

על פי החוק הסקוטי, תקיפה מוגדרת כתקיפה של אדם אחר. אתה יכול להיות מואשם בתקיפה מדרגה שלישית אם אתה גורם לנזקי גוף לאדם אחר ברשלנות פלילית או אם אתה גורם בכוונה לנזק גוף לאדם אחר באמצעות נשק קטלני.

אתה עשוי להיות מואשם גם בתקיפה ממדרגה ראשונה אם אתה משתמש בנשק קטלני או בכלי מסוכן

כדי לגרום לאדם אחר פגיעה חמורה, ללכוד בכוונה אדם אחר בהתעלמות מחורבנת מחיי אדם, לסכן חיי אדם אחר לפגוע באדם אחר בכוונה ולעשות פשע אם אתה גורם לנזקי גוף חמורים לאדם אחר. אם אתה תוקף אדם בן 65 ומעלה וצעיר מאותו אדם בעשר שנים או אם אתה תוקף אדם מבוגר או צעיר ממך ב -11 שנים, והוא בן 18 לפחות, אתה יכול לצפות יואשם בתקיפה מדרגה שנייה. אם אתה פוגע בכוונה קורבן בהתקפה, אתה יכול להיות מואשם בעבירת תקיפה חמורה יותר.

כאשר עבריין מבצע פיגוע נגד בן משפחה

שדכן או אדם המתגורר באותו בית כמו העבריין, המדינה הרשיעה את העבריין בפשע חמור, כגון רצח, חטיפה או התעללות מינית של אדם אחר, בתוך אותן שלוש קטגוריות של אנשים. עבריין המתעלל מינית בילד מתחת לגיל 14 מנסה לפגוע בילד או להרוג את הילד או אדם אחר במהלך תקיפה מינית.

תקיפה מינית מחמירה מתרחשת כאשר מישהו מבצע תקיפה מינית שבה אדם אחר נפצע קשה או מנסה להרוג את הקורבן או אדם אחר במהלך התקיפה המינית

תקיפה מינית חמורה מבוצעת כאשר מישהו משתמש במילים או במעשים המאיימים להרוג, לפצוע או לחטוף קורבן או אדם אחר או מאיים בכך ובכך להפחיד את הקורבן.

כלי נשק אישיים כגון ידיים

אגרופים וכפות רגליים שימשו ב -25.4 אחוז מהתקיפות החמורות בעוד שסכינים וכלי חיתוך שימשו ב -17.2 אחוזים. תקיפה מינית מבוצעת על ידי מעשים מיניים מסוימים עם אדם מבוגר ללא רשותו. תקיפה מגונה מבוצעת על ידי נגיעה במתלונן בחלקים המיניים או האינטימיים של חלק מיני / אינטימי אחר של אדם אחר.

יצירת קשר מהירה