עבירות סמים

רוק סרג'נט, עו"ד לפשעי סמים ברוקוויל, מייצג אנשים המואשמים או מואשמים בעבירות סמים ברמה הפדרלית והמדינה. ניתן להאשים עבירת סמים כעבירה פדרלית אם היא מתרחשת ברכוש פדרלי או אם היא כרוכה בסוכנים פדרליים סמויים.

עבירת החזקת סמים מואשמת באדם שמוצא חומר בלתי חוקי בגופו, הנשלט בצורה של סמים. אנשים המגלים אביזרים לסמים וחומרים לא ממשיים יכולים להיות מואשמים בפשע הזה על פי חוק ויסקונסין.

עבירות סמים רבות נושאות לעונש מרבי של מאסר עולם ורבות נושאות עונשי מינימום חובה משמעותיים

אפילו לעבריינים ראשונים המואשמים בכמויות קטנות של סמים. במסצ'וסטס, לעבירות הקשורות לסמים יכולות להיות השלכות משפטיות חמורות, כולל עונשי מינימום חובה ושלילת רישיון נהיגה. החזקת סמים, מכירת סמים וקונספירציות הקשורות לסמים הם בין החמורים ביותר בניו יורק ובבתי המשפט הפדרליים.

שופטים פדרליים בדרך כלל גוזרים עונשים מינימליים על נאשמים שהורשעו בעבירות סמים ועבירות סמים שונות

אם הורשעת בעבירות סמים מרובות, עבירות קודמות יכולות להשפיע על הרשעתך בבתי המשפט במרילנד על ידי הגדלת עונשי המינימום שהטילה השופטת. בעבירות נשק הקשורות לסמים, החזקה או שימוש בנשק כרוך לעתים קרובות בפשעי סמים חמורים, ובמקרים מסוימים הרשעה מוקדמת בגין החזקת נשק בלתי מורשית יכולה לעורר עונש חובה.

בפשעים רבים הקשורים לסמים

בתי משפט לסמים דורשים מהנוער לקבל טיפול תרופתי או דרישות מבחן אחרות הקשורות לשימוש בסמים או להתמכרות. התובעים הפדרליים יכולים להגיש הודעת אכיפה של הוראה שגוזרת על אחת מכל שלוש עבירות סמים, ללא קשר לגילם או מבוגר, למאסר עולם ללא אפשרות לשחרור. הסיבה השכיחה ביותר להעלאת גזר הדין היא שהמדינה יכולה להוכיח כי לנאשם היה נשק וכי הפשע היה קשור לסחר בסמים שאינם מריחואנה.

ברמה הפדרלית

אנשים כלואים בגין פשעי סמים מהווים כמעט מחצית מאוכלוסיית הכלא. הרוב המכריע של עברייני הסמים שהורשעו על פי חוקי כלא חובה הם גברים ונשים בלתי אלימים שהורשעו בעבירות סמים קלות, עבריינים חוזרים או עבריינים ראשונים שהורשעו בחזקת מכירה, החזקה בכוונת מכירה או ניסיון מכירה ורוב העבריינים הללו אשמים על פשעים קלים עליהם הם אחראים, אך ישנם גם עונשים מוטעים בכלא.

נתונים מ- DCJs מראים כי ל -50.9% מהגברים והנשים שנידונו בגין עבירות סמים מאז 1997 היה עבר פלילי בעבירות סמים

17.2% מעולם לא נעצרו בגין פשע ו -9.7% היו בעלי עבר פלילי בגין סמים או עבירות אלימות. אנשים צבעוניים מהווים 60 אחוזים מאלו הכלואים בבתי סוהר ממלכתיים בגין עבירות סמים. במערכת הפדרלית הנאשם השחור הממוצע שהורשע בפשע סמים שירת באותה תקופה (58.7 חודשים) כנאשם לבן שהורשע בפשע אלימות (61.8 חודשים).

פשעי סמים גורמים למאסר של מיליוני אנשים 4

הרשעות בסמים שאינן אלימות הן תכונה המגדירה את מערכת הכלא הפדרלית. מאז 1971, ארצות הברית הוציאה כ -92 מיליון דולר ליום במעצר אנשים המואשמים בעבירות סמים, או יותר מ -3.3 מיליארד דולר בשנה. בג'ורג'יה לבדה מוציאה המדינה 787 מיליון דולר בשנה לכלוא אנשים בעלי צבע בגין עבירות סמים, פי 16 מתקציב המדינה לטיפול בסמים.

החקירה מצאה כי לאנשים רבים המרצים בכלא הפדרלי בגין עבירות סמים יש עבר פלילי מינימלי

ורובם לא הורשעו בתפקיד אלים או מנהיגותי. מאסר אנשים על עבירות סמים לא השפיע מעט על שיעורי השימוש בסמים. בתי המשפט הפדרליים, שזוכים לתשומת לב ציבורית יותר מרוב מערכות המשפט הפלילי במדינה, מנהלים חוקי מדינה הקובעים עונשים פליליים על רוב פשעי הסמים.

במתכונתו הנוכחית

סעיף 924 ג קובע אחד מכמה משפטים מינימליים שונים עבור נשק שיש ברשותו או המשמש לקידום פשעים אלימים או הקשורים לסמים ברמה הפדרלית. עבירת החזקת הסף עצמה אינה קשורה לסמים או לפשע אלימות. , הם פשעי אלימות או עבירות סמים חמורות, אך לא כולם נחשבים. למשל, כאשר אדם יושב בכלא על מספר עבירות או עבירות חמורות, או כאשר אנשים שנמצאים בכלא בגין עבירת אלימות מורשעים בעבירת סמים, הם נכללים בנתוני הפשיעה המדווחים בקטגוריה "אלימה".

למשל

התמונה המלאה של כמה אנשים כלואים בארצות הברית ובאומה שלנו מבהירה שסיום המלחמה בסמים אכן כן לא לסיים כליאה המונית באמריקה, אבל מדינות יכולות לנקוט בצעדים חשובים כדי לצמצם את מספר האנשים הכלואים בגין פשעי סמים. בכל הקהילות והמפלגות הפוליטיות תומכים בוחרים בארה"ב במספר שינויים חשובים להענשת אנשים המבצעים פשעי סמים. סקר טלפוני שנערך על ידי פיו ב -2016 עבור קבוצת מלמן לאסטרטגיות דעת קהל של 1,200 בוחרים רשומים מצא כי 80 אחוזים מהנשאלים בשנת 2016 העדיפו לבטל את עונשי המינימום החובה על סמים והמצביעים תמכו ברפורמות אחרות שיצמצמו את מספר בתי הכלא הפדרליים.

בנוסף

34 אחוזים חושבים שכל עברייני הסמים צריכים להיות מאחורי סורג ובריח ו -22 אחוזים חושבים שצריך להקל בעונשים על אנשים שהורשעו בעבירות סמים פדרליות. ההשלכות של חוקי גזר הדין הנוקשים והגברת האכיפה על פשעי סמים ברמה נמוכה מחריפים בקהילות צבעוניות הנאכפות באופן לא פרופורציונאלי ונתונות לנהגים מפלים במערכת המשפט.

יצירת קשר מהירה