עבירות נשק

השיפורים מגבירים את העונשים על פשעים המחייבים עונשי מינימום על נשק או כלי נשק המשמשים לביצוע פשעים כגון נזקי גוף חמורים, חבלה חמורה, שוד ופשעי אלימות אחרים. לדוגמה, אם עבריין משתמש בכלי נשק כדי לשדוד שני מוסדות פיננסיים בחסות המדינה או עסק מסחרי שמפריע למסחר בין מדינות, בנוסף לעונש שקיבל בגין שוד בנסיבות מחמירות, העבריין עלול לרצות עד 25 שנות מאסר בגין עבירת נשק. השוד, למשל, גדל מכיוון ששוד עם נשק חם או נשק מסוכן אחר נענש בעונש מאסר פעיל.

פירוש הדבר שכל עבירה מהווה פשע נפרד אם אדם מחזיק

קונה או משתמש בנשק או בנשק. בגין עבירות נשק וכלי נשק מסוג 3, אדם המואשם בנשק מסוג 6 או בעבירת נשק עומד בפני מאסר של בין חמש שנים ל -15 שנים, עם עונש צפוי של עד 75 שנים. אם העבירה היא עבירה מסוג 6, האדם הנוגע בדבר צפוי לעונש של בין 18 חודשים לשלוש שנות מאסר, עם תקופת מוערך של עד 27 חודשים.

פשעי הנשק החמורים ביותר כוללים נשק חם

אך חוק מסצ'וסטס אוסר גם החזקת נשק מסוכן אחר. החוק מגדיר "נשק" כל חפץ שניתן להשתמש בו כדי לפגוע במישהו מבלי לכלול נשק. נשק ועבירות נשק משתנות וכוללות נושאים כגון החזקת פריט שעשוי לשמש כנשק לביצוע עבירת אלימות או סמים, תקיפה מחמירה, רכישת קש, מכירה או העברות לקטינים, הפקדה רשלנית, מכירת נשק במרמה ו פשעים רבים אחרים.

במקרים רבים

נשק הוא עבירות משניות שניתן להוסיף אותן לאישומים פליליים כגון תקיפה, שוד ופשעי אלימות. האשמות נשק נחקרות ומועמדות לדין בקליפורניה הן ברמה המדינית והן ברמה הפדרלית, כאשר כתב אישום פדרלי מוגש במקרים בהם ייצור כלי נשק מיובאים, מועברים או משמשים על פני מדינות לביצוע פשע פדרלי, ובמקרים אחרים בהם הופרים חוקים פדרליים. כאשר משתמשים בנשק חם או בנשק לביצוע פשע, החוק הפדרלי או המדיני קובע עונשים והרשעות חמורות יותר על פשעים שבוצעו עם נשק.

למשל

אם אתה נושא נשק במהלך שוד, אתה עלול לעמוד בפני כתב אישום על שוד, אישום על החזקת נשק או חיוב נוסף של החזקת נשק גם אם לא השתמשת בפועל נֶשֶׁק. הימצאותו של נשק או נשק אחר בביצוע פשע יכולה להוביל גם לאישום חדש וחמור יותר כגון תקיפה הגורמת לנזקי גוף חמורים, כאשר נשק קטלני משמש לאיים בנזק. החזקת כלי נשק על ידי עבריין מורשע או משתמש סמים יכולה להתרחש אם הורשע לפחות בשלושה פשעי אלימות או בעבירה חמורה של סחר בסמים וריצה לפחות חמש עשרה שנות מאסר.

למשל – פרק 13 באריזונה

כותרת 13 של החקיקה המתוקנת של אריזונה מגדירה אקדחים רבים ועבירות כלי נשק באריזונה והעונשים שאדם יעמוד בפניהם אם יורשעו בעבירה כזו. כל אדם המואשם כי החזיק בביתו או בעסקו נשק ללא רישיון תקף, חויב לפי סעיף זה בחוק המכונה 10 (א). מכירה או מכירה של כלי נשק או כלי נשק כפופים לחוק הפדרלי והמדיני כאחד.

החוקים הפדרליים מסדירים כלי נשק ונשק אחר

החוקים הפדרליים מסדירים רכישה, מכירה, החזקה, ייצור, ייבוא ומכירה של כלי נשק, אוסרים מכירת כלי נשק לקבוצות מוגבלות מסוימות של אנשים, כולל עבריינים שהורשעו ואוסרים כלי נשק מסוימים, כגון רובי סער חצי אוטומטיים ומקלעים. למדינה ולממשל הפדרלי יש חוקים המגבילים החזקה, נשיאה, שימוש, ייצור, מכירה, יבוא, ייצוא וסחר בנשק שאינו קטלני. עונשי מינימום חובה קשורים לעבירות רבות של נשק פדרלי בארצות הברית, עם בתי כלא של פושעים שהורשעו.

אם אתה מואשם בעבירת נשק או החזקת נשק או נשק אחר

אתה מסתכן בעונשים כבדים, לרבות מאסר, רישום פלילי וקנסות גבוהים. לעתים קרובות אנשים ללא עבר פלילי וללא כוונה לבצע פשע מתגוננים מפני האשמות המגיעות לשאלה מכיוון שפשוט שכחו לאבטח אקדח, נוסעים מעבר לגבולות המדינה, עוברים באזור בית ספר או מגלים שאיש מעולם לא השתמש בנשק חם. שהביא לפציעה או למוות. הדבר נכון במיוחד לפי החוקים הפדרליים וצפון קרוליינה המסדירים את אופן חלוקת הנשק, השימוש בהם וחילוק כלי נשק אחרים ולמי יש את הזכות להחזיק ולשאת אותם.

האשמות במדינת מישיגן כוללות החזקת נשק במכונית על ידי עבריין מורשע

החזקת נשק בנשיאת נשק מוסתר (CCW), שתייה בעת נשיאה או הסתרה של נשק, תקיפה בנשק קטלני. , והפרה של רישיון נשק. כתוצאה מכך, מספר עבירות כלי נשק נושאות עונש מינימלי של שנתיים מאסר על עבירה ראשונה ועונש מינימלי של חמש שנות מאסר בגין עבירות נוספות. הפרה ראשונה של נשק בגין עבירה פלילית נושאת עונש של בין שישה חודשים ל -25 שנים בבית התיקונים או בין 25 לחמש שנות מאסר במדינה.

כדי להבטיח שהנאשמים שהורשעו ירצו את העונש שגזר בית המשפט העליון המקומי, חוק הקברים וחוק השחרור המוקדם (NERA) כוללים שני חוקים פליליים חובה החלים על הרשעות באשמת נשק ונשק. חוק הקברים חל על אנשים שהורשעו בהחזקה או שימוש בנשק למטרה בלתי חוקית בקשר לפשע מסוים או החזקת נשק.

אם נעצרת והאשמת החזקת נשק או נשק אחר שלא כדין

משרד עורכי הדין פטריק ג'יי מרפי יכול לעזור לך. ללא קשר לאיזה נשק אתה מואשם בנשיאה או ברשותך, לעורך דין אקדח ספרינגפילד דן דאלי יש את הניסיון והרקע ליצור הגנה המתאימה לאדם ולעובדות המקרה שלך.

יצירת קשר מהירה