מה תפקידו של עורך דין פלילי?

כמו בכל תיק בית משפט, בכל יום נתון יגיע סניגור פלילי למשרד להתייעצויות ופגישות עם לקוחות שוטפים בזמן שהוא ממשיך לעבוד על תיקים שיעלו למשפט בשבוע הבא. הנאשם פונה לעורכי הדין בבית המשפט כדי להעביר את התיקים לעורך דין מסוים.

עורך דין פלילי פועל מטעם נאשם בכדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית בעניינו של הנאשם. בטיפול בתיק, עורך דין מפתח מערכת יחסים עם לקוחותיו כדי להבין ולהצדיק את צרכיהם המשפטיים בבית המשפט.

עורכי דין פליליים

המכונים גם סנגורים פליליים או סנגורים ציבוריים, פועלים להגנה על אנשים, ארגונים וגופים המואשמים בפשעים. עורכי דין פליליים פועלים כנציגים משפטיים של הנאשמים בפני בתי המשפט הפליליים. עורכי דין פליליים מייצגים נאשמים שהוגשו נגדם כתב אישום בבתי המשפט הפדרליים, הממלכתיים והערערים.

תפקידו של תובע שונה מזה של עורך דינו של נאשם בכך שהוא לא רק מייצג את הנאשם

אלא גם אחראי להחלטה אם להעמיד לדין את הנאשם ולהביא את התיק לדין. עורכי דין פליליים (פרטיים ובית משפטיים) חוקרים את העובדות, בוחנים את תיקיהם של לקוחותיהם ומנסים לנהל משא ומתן על הסכם בין יריבם לתובע. הם חוקרים עדים, מסייעים בהגשת תביעה, מנתחים תיקי תביעה, מעריכים את עונשים אפשריים וסבירות ששופט מסוים יכריע גזר דין, יבחן הליכי חיפוש ותפיסה, יראיין עדים ויאסוף ראיות. תפקידו בבית המשפט הוא להקשיב לראיות ולהחליט מה נכון ומה לא נכון, אשמה ותמימות. בהתחשב בעקרונות הנ"ל, עורך דין פלילי יגן על מרשו מפני תלונה פלילית וייצג את הלקוח שיש לגזור עליו את הדין. זה לא אומר שעורך דין פלילי יגן על כל מי שהוא יודע שהוא אשם, ועל עורכי דין פרטיים שמסרבים להגיש תיק ללקוח כל עוד התיק אינו מפלה.

כחדש החוקים הפליליים מקודדים ועוד אמריקאים מואשמים על פי חוקי הפדרל והמדינה

הצורך של עורכי דין פליליים גדל על נאשמים. אם אתה מואשם בהתנהגות פלילית ופוגע בפני בית משפט פלילי, כדאי שיהיה לך עורך הדין בעל הניסיון הרב ביותר בהגנה על תיקים בבית המשפט בו הדיון הפלילי שלך נדון. התשובה לשאלה מה קורה אם אינך יכולה להרשות לעצמך עורך דין במערכת המשפט הפלילי היא תשובה שתוכל לקבל מעורך דין חיצוני אך היזהר מממשלות שעשויות לנסות להציע לך לדבר איתן במהלך חקירה, במיוחד אם אתה יכול להרשות לעצמך עורך דין פרטי להגנה פלילית.

שומר תורן

הוא עורך דין הממונה על ידי בית המשפט, המייצג נאשמים שאינם יכולים להרשות לעצמם עורך דין. על מגיני הציבור מופקדים תיקים על ידי ממשלות פדרליות, ממלכתיות ומקומיות, ועובדים עם ממשלות אלה למנות סניגורים ללקוחות שאינם יכולים להרשות לעצמם לשכור עורכי דין משלהם. עורכי דין פליליים עובדים בדרך כלל במשרדי עורכי דין ומרוויחים משכורות גבוהות, כאשר עורכי דין פליליים מנוסים מרוויחים סכומים בני שש ספרות.

בפרק הבא נדון בפירוט בתפקידם של עורכי הדין להגנה פלילית ונתחיל להשתלט על התיקים עד שבית המשפט יתן את פסק דינו

הכנת האפיקים המשפטיים הזמינים ללקוח של סניגור מחייבת את עורכי הדין לחקור ולבצע מספר משימות חשובות נוספות. אם לקוח של עורך דין פלילי מודה באשמה או יימצא אשם, בית המשפט מיישם פסק דין והשופט או השופט קובע את גזר הדין המתאים לו לאחר ששמע את הראיות הנוספות שהלקוח מבקש להציג על מנת להפחית את העונש.

עורך דין פלילי מסור ושאפתן אחראי לייצוג לקוחותיו במגוון תיקים פליליים

פרשנות החוק, ייעוץ ללקוחותיו בדבר זכויותיהם ואפשרויותיהם, עריכת מחקר יסודי והצגת ראיות בפני בית המשפט. משרד עורכי הדין בוך, המורכב מכמה מטובי עורכי הדין ההדוקים בניו יורק, מצויד באופן ייחודי לייצג אותך באולם בית משפט. כנציגות בכל מחוז בניו יורק, עורכי הדין שלנו מבינים את ההליך המשפטי ואת הטעם הפוליטי והמשפטי הייחודי של כל מחוז.

יצירת קשר מהירה