איך לבחור עורך דין פלילי?

כאשר אתה שוכר את עורך הדין הנכון, עליך להבין את אופי התיק הפלילי שלך כדי שתוכל לבחור את הנכון. המשפט הפלילי מורכב ומתפתח כל הזמן ולכן חשוב לעבוד עם עורך דין בעל ניסיון רב בפשע שאתה מואשם בו.

אם אתה מואשם בגניבה

DUI או בהאשמות אחרות, אתה צריך עורך דין מנוסה להגנה פלילית שיעזור לך לנצח בתיק שלך. אתה צריך עורך דין פלילי בעל ניסיון, תשוקה לחוק ויכולת לספק תוצאות. כאשר מחליטים כיצד למצוא את עורך הדין הפלילי הטוב ביותר עבורך, הדבר תלוי במה שעומד בבסיס התיק שלך, כלומר

לעורך הדין הפוטנציאלי שלך אמור להיות ניסיון גם בטיפול בתיקים פליליים מקומיים. לדוגמה, אם אתה מואשם בהריגה בידי פרקליט, עליך לפנות לעו"ד בעל ניסיון של שנים בטיפול בתיקי רצח.

אם אתה שוכר משרד הגנה פלילי במקום עורך דין יחיד

אתה יודע שאחד מעורכי הדין הפליליים הרבים במשרד תמיד נמצא בחוד החנית בעניינך. עדיף לך להזמין משרד עורכי דין עם כמה עורכי דין שעוסקים שנים בהגנה פלילית כדי לעבוד יחד כדי לתכנן את ההגנה שלך.

סביר יותר שתיצור קשר אישי עם הסניגור הפלילי שלך מאשר עם עורך דין בתחומי משפט רבים אחרים

מערכת יחסים טובה בין עורך דין ללקוח היא כאשר הלקוח הוא שותף מלא בתהליך קבלת ההחלטות, בעוד שנאשם עשוי לנסות לשכור עורך דין הרואה אותו כשותף, אך לא בתיק. זה יכול להיות לטובתך, שכן הסניגור הפלילי ייתן לך תשומת לב אישית לצרכיך, והוא צפוי להעביר את התיק שלך לעו"ד אחר.

לסניגור פלילי שמוכן לעבוד על התיק שלך באופן מיידי אין ידע רק על פרקטיקה פלילית

אלא גם עורך דין פלילי מומחה. אם עורך הדין אינו מתאר את כשירותו בהתמודדות עם תביעות, קיימת סבירות גבוהה שעורך דין פלילי שאינו עוסק בפועל יעשה זאת.

אם אתה שוקל לשכור עורך דין ואינך בטוח כמה ניסיון יש לו, ראוי לשאול האם לעורך הדין ניסיון רב שנים במשרד שאתה שוכר כדי לטפל בתיקים מסוג זה. בעוד שלרוב עורכי הדין הפרטיים יש ניסיון של שנים במשפט פלילי, לחלק מהתובעים ול- PD

לרבים מהסנגורים יש פרקטיקה פרטית משלהם בניגוד לעורכי דין רבים המטפלים בתיקים אזרחיים

עובדים בתאגידים גדולים או שהם עורכי דין לנזקי גוף המועסקים על ידי משרדי עורכי דין גדולים. עורכי דין פליליים מתמחים בדין פלילי מהותי ונבחרים על ידי בתי המשפט לייצג לקוחות אשר לא יוכלו להזמין עורך דין בשל נסיבות כלכליות. אם לקוח אינו שבע רצון ממה שהוא חושב שהוא עושה, עורך דין או עורך דין שאיתו הם מדברים יכולים לשכור כמה עורכי דין ממשרד עורכי דין, ועורכי הדין במשרד זה עשויים בסופו של דבר לאחראי על התיק שלך.

למשל, כמה עורכי דין המתמחים בתיקי נהיגה בשכרות אומרים שהם מטפלים גם בתיקי הגנה פלילית כמו אלימות במשפחה ופשעי מין. כאשר אתה מוצא סניגור המנהל משפטים פליליים, עליך להקדיש רגע לברר אם הוא יכול לקבל זיכוי עבור לקוחו.

מצד שני

אתה צריך עו"ד פדרלי הפלילי כמו סת 'קרצר אם אתה עומד בפני פשיטת רגל פדרלית או הפרות חוקתיות. סניגור בעל ניסיון וביטחון מספק יבטיח כי יהיה לו ניסיון ושיעור זכייה הגון בטיפול בתיקים פליליים שונים. בעוד שעורכי דין המטפלים בתיקים אזרחיים בדרך כלל מכסים מגוון רחב של תביעות משפטיות באזור גיאוגרפי רחב, סביר שהסנגורים הפליליים יהיו מקומיים יותר.

עורך דין פלילי אוסף עובדות

מידע וניירת הקשורים בתיק להגנה על אדם מפני האישומים העומדים בפניו. עורך הדין הפלילי שלך אמור להיות מסוגל להסביר לך מהו כתב האישום נגדך, מה כרוך בו, זכויותיך המשפטיות, כיצד יוכיח כתב האישום את הראיות שהופנו נגדך בבית המשפט, ומהן התוצאות האפשריות שיש לך. למרות שעורך דין מסוים עשוי לשאוף לגראנד סלאם באיזה סכום הוא יחייב אותך וייצג אותך בתיק הפלילי שלך, אין זה אומר שהתוצאות יהיו שונות.

אם אתה מנסה לבחור עורך דין שיסייע לך להילחם בתביעותיך

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לנסות לברר אם עורך הדין למד משפטים. קח את הזמן לדפדף בין מאות עמודי עורכי הדין המוסמכים באזור, בדוק אם הם חברים בהתאחדות מקצועיות, חפש עדויות, בקש המלצות, בקר באתרי משרדי עורכי הדין שלהם ואשר כי הם עורכי דין פליליים מוסמכים. הרשימה הקודמת תימשך עד שתקבע כיצד למצוא את הסניגור הפלילי הטוב ביותר והסנגור הפלילי המתאים לך ולצרכיך.

יצירת קשר מהירה